Podaj adres e-mail i pobierz fragment książki!

kobieta mężczyzna

Na podany adres wyślemy w ciągu kilku minut prośbę o potwierdzenie BEZPŁATNEJ subskrypcji darmowych publikacji Przeczytam.pl i Wydawnictwa Zwierciadło, a następnie bezpłatny dostęp do wersji elektronicznej pliku z obszernym fragmentem książki (nawet 15% bez przerw od początku książki, by po zakupie wygodnie kontynuować czytanie).

O KSIĄŻCE

„Blisko ziemi, blisko nieba” Ksiądz Jan Twardowski we wspomnieniach

Iwona, Beata i Krzysztof Demscy

W setną rocznicę urodzin księdza Jana Twardowskiego autorzy książki odbyli ponad sto rozmów z osobami, które miały okazję go poznać. Wspomnienia zebrane w książce wzruszają, bawią, skłaniają do refleksji. I przybliżają postać księdza Jana.

Ksiądz Twardowski nazywał siebie „księdzem, który pisze wiersze“. Pisał w swojej autobiografii, że jego symbolem jest biedronka (boża krówka). Stąd pochodzi określenie „Jan od biedronki“.

O AUTORACH

Iwona Demska – dziennikarka radiowa i publicystka, współautorka książki „Świetlik. Życie zawieszone na linie” - dokumentu opisującego legendarną Spółdzielnię Pracy Usług Wysokościowych "Świetlik". Od lat prowadzi spotkania autorskie z pisarzami i artystami. Pasjonatka tenisa, w który mimo braku sukcesów, uporczywie grywa.

Krzysztof Demski – specjalizuje się w rozmowach z ciekawymi ludźmi – prowadzi literackie spotkania autorskie, przeprowadza wywiady. Po godzinach: maratończyk – zdobywca Korony Maratonów Polskich.

Beata Demska – redaktor, nauczyciel akademicki (prowadzi warsztaty z redakcji tekstu na gdańskiej ASP), fotograf (w 2014 roku ukończyła z wyróżnieniem Sopocką Szkołę Fotografii WFH).

Czesław Czapliński - wybitny fotograf, przed którego obiektywem pojawiają się najbardziej znane osobistości ze świata biznesu, kultury, polityki, sportu m.in.: Oscar de la Renta, Alberto Moravia, Liza Minelli, Umberto Eco, Isaac Singer, Liv Ullmann, Henry Kissinger, Calvin Klein.

Gdzie kupić?


Dostępne także


PRZECZYTAM.PL

  • Klub miłośników dobrej książki.

    Dołącz do osób, które lubią czytać książki. Zdobądź dostęp do naszej biblioteczki z obszernymi fragmentami wyselekcjonowanych książek w wersji elektronicznej.

  • Pobieraj książki w formatach, które Tobie odpowiadają.

    Dopasuj format plików do Twojego urządzenia. Pobieraj w formatach Mobi, Epub lub PDF.

  • Nie przepłacaj za książkę!

    Jeśli obszerny fragment książki Cię zainteresował to podpowiemy gdzie można w internecie najtaniej ją kupić.


Jeśli chcesz dołączyć do klubu miłośników książek i otrzymywać na bieżąco informacje o nowościach w serwisie Przeczytam.pl to wystarczy zapisać się poprzez formularz rejestracyjny! Chcę dołączyć do Przeczytam.pl

KSIĘGARNIA

Księgarnia Zwierciadlo.pl poleca:


Kontakt

Wydawnictwo Zwierciadło Sp. z o.o.
ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa
e-mail: przeczytam@grupazwierciadlo.pl
tel: 022 312 37 40
©2014-2015 Wydawnictwo Zwierciadło Sp. z o.o.