Podaj adres e-mail i pobierz fragment książki!

kobieta mężczyzna

Na podany adres wyślemy w ciągu kilku minut prośbę o potwierdzenie BEZPŁATNEJ subskrypcji darmowych publikacji Przeczytam.pl i Wydawnictwa Zwierciadło, a następnie bezpłatny dostęp do wersji elektronicznej pliku z obszernym fragmentem książki (nawet 15% bez przerw od początku książki, by po zakupie wygodnie kontynuować czytanie).

O KSIĄŻCE

Hotel szczęśliwych ślubów

Powieść Hester Browne „Hotel szczęśliwych ślubów” opowiada o przygodach Rosie, perfekcyjnej wedding plannerki, które wzruszają, bawią i przywracają wiarę w słowa „żyli długo i szczęśliwie”. Książki Browne są bardzo popularne w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, a sama autorka porównywana jest przez „New York Times” do Jane Austen.
Hotel Bonneville, w którym toczy się akcja książki, to nie tylko eleganckie apartamenty i klasyczne wnętrza, kryją się tam ludzkie historie z przeszłości, szyk poprzednich epok, szepty i sekrety.

O AUTORCE

Hester Browne – autorka powieści obyczajowych dla kobiet, popularna w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Pierwsze doświadczenia zdobywała jako redaktor w wydawnictwie literackim.
Wiele jej książek (m.in. „The Little Lady Agency” oraz „The Runaway Princess” ) trafiło na listę bestsellerów „New York Timesa”. „Cosmopolitan” określa jej książki jako „cudownie uzależniające”, a „New York Times” porównuje ją do Jane Austen.

Gdzie kupić?

Dostępne także


PRZECZYTAM.PL

  • Klub miłośników dobrej książki.

    Dołącz do osób, które lubią czytać książki. Zdobądź dostęp do naszej biblioteczki z obszernymi fragmentami wyselekcjonowanych książek w wersji elektronicznej.

  • Pobieraj książki w formatach, które Tobie odpowiadają.

    Dopasuj format plików do Twojego urządzenia. Pobieraj w formatach Mobi, Epub lub PDF.

  • Nie przepłacaj za książkę!

    Jeśli obszerny fragment książki Cię zainteresował to podpowiemy gdzie można w internecie najtaniej ją kupić.


Jeśli chcesz dołączyć do klubu miłośników książek i otrzymywać na bieżąco informacje o nowościach w serwisie Przeczytam.pl to wystarczy zapisać się poprzez formularz rejestracyjny! Chcę dołączyć do Przeczytam.pl

KSIĘGARNIA

Księgarnia Zwierciadlo.pl poleca:


Kontakt

Wydawnictwo Zwierciadło Sp. z o.o.
ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa
e-mail: przeczytam@grupazwierciadlo.pl
tel: 022 312 37 40
©2014-2015 Wydawnictwo Zwierciadło Sp. z o.o.