Podaj adres e-mail i pobierz fragment książki!

kobieta mężczyzna

Na podany adres wyślemy w ciągu kilku minut prośbę o potwierdzenie BEZPŁATNEJ subskrypcji darmowych publikacji Przeczytam.pl i Wydawnictwa Zwierciadło, a następnie bezpłatny dostęp do wersji elektronicznej pliku z obszernym fragmentem książki (nawet 15% bez przerw od początku książki, by po zakupie wygodnie kontynuować czytanie).

O KSIĄŻCE

„12 miesięcy z Mają Popielarską. Kalendarium prac w ogrodzie i na tarasie”

Przewodnik po tajnikach sztuki ogrodniczej. A że jest to sztuka wymagająca zaangażowania i systematyczności - trzeba poświęcać się jej przez cały rok. Jak się jednak okazuje, w Polsce coraz więcej osób chce zmierzyć się z tym wyzwaniem.

O AUTORCE

Maja Popielarska

O ogrodach wie wszystko – nie tylko tych pięknie kwitnących, a także tych, które oczekują troski ogrodnika. Ogród żyje dla niej przez dwanaście miesięcy w roku. Swoją wiedzą dzieli się z telewidzami i czytelnikami.
MAJA POPIELARSKA - dziennikarka, prezenterka pogody, architekt krajobrazu. Od 1999 r. związana z TVN. W TVN Meteo prowadzi własny program „Maja w ogrodzie” (emitowany również na antenie TVN, TVN Style i TVN24). Autorka wielu bestsellerowych poradników m.in. „Maja w ogrodzie. Wiosna/lato”, „Maja w ogrodzie. Jesień/zima” (Wydawnictwo Zwierciadło)

Gdzie kupić?


Dostępne także


PRZECZYTAM.PL

  • Klub miłośników dobrej książki.

    Dołącz do osób, które lubią czytać książki. Zdobądź dostęp do naszej biblioteczki z obszernymi fragmentami wyselekcjonowanych książek w wersji elektronicznej.

  • Pobieraj książki w formatach, które Tobie odpowiadają.

    Dopasuj format plików do Twojego urządzenia. Pobieraj w formatach Mobi, Epub lub PDF.

  • Nie przepłacaj za książkę!

    Jeśli obszerny fragment książki Cię zainteresował to podpowiemy gdzie można w internecie najtaniej ją kupić.


Jeśli chcesz dołączyć do klubu miłośników książek i otrzymywać na bieżąco informacje o nowościach w serwisie Przeczytam.pl to wystarczy zapisać się poprzez formularz rejestracyjny! Chcę dołączyć do Przeczytam.pl

KSIĘGARNIA

Księgarnia Zwierciadlo.pl poleca:


Kontakt

Wydawnictwo Zwierciadło Sp. z o.o.
ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa
e-mail: przeczytam@grupazwierciadlo.pl
tel: 022 312 37 40
©2014-2015 Wydawnictwo Zwierciadło Sp. z o.o.