Podaj adres e-mail i pobierz fragment książki!

kobieta mężczyzna

Na podany adres wyślemy w ciągu kilku minut prośbę o potwierdzenie BEZPŁATNEJ subskrypcji darmowych publikacji Przeczytam.pl i Wydawnictwa Zwierciadło, a następnie bezpłatny dostęp do wersji elektronicznej pliku z obszernym fragmentem książki (nawet 15% bez przerw od początku książki, by po zakupie wygodnie kontynuować czytanie).

O KSIĄŻCE

Ojcowie szóstego levelu. Reportaże o ojcostwie

Na naszych oczach zmieniają się tradycyjne podziały zadań w rodzinie i oczekiwania wobec ojców. Powinni oni znaleźć czas i na pracę, i na wychowanie dzieci. Nie jest to łatwe, ale wykonalne. Jeszcze kilka lat temu ojciec podejmujący się opieki nad dzieckiem, gdy matka wracała do pracy, budził zdziwienie. Jednak statystyki dowodzą, że z roku na rok coraz więcej mężczyzn decyduje się kluczowy dla rozwoju dziecka okres spędzić w domu.

O AUTORCE

Magdalena Szwarc - dziennikarka. Finalistka pierwszej edycji Nagrody Newsweeka im. Teresy Torańskiej w kategorii „najlepszy materiał dziennikarski”.

Gdzie kupić?


PRZECZYTAM.PL

  • Klub miłośników dobrej książki.

    Dołącz do osób, które lubią czytać książki. Zdobądź dostęp do naszej biblioteczki z obszernymi fragmentami wyselekcjonowanych książek w wersji elektronicznej.

  • Pobieraj książki w formatach, które Tobie odpowiadają.

    Dopasuj format plików do Twojego urządzenia. Pobieraj w formatach Mobi, Epub lub PDF.

  • Nie przepłacaj za książkę!

    Jeśli obszerny fragment książki Cię zainteresował to podpowiemy gdzie można w internecie najtaniej ją kupić.


Jeśli chcesz dołączyć do klubu miłośników książek i otrzymywać na bieżąco informacje o nowościach w serwisie Przeczytam.pl to wystarczy zapisać się poprzez formularz rejestracyjny! Chcę dołączyć do Przeczytam.pl

Kontakt

Wydawnictwo Zwierciadło Sp. z o.o.
ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa
e-mail: przeczytam@grupazwierciadlo.pl
tel: 022 312 37 40
©2014-2015 Wydawnictwo Zwierciadło Sp. z o.o.