Podaj adres e-mail i pobierz fragment książki!

kobieta mężczyzna

Na podany adres wyślemy w ciągu kilku minut prośbę o potwierdzenie BEZPŁATNEJ subskrypcji darmowych publikacji Przeczytam.pl i Wydawnictwa Zwierciadło, a następnie bezpłatny dostęp do wersji elektronicznej pliku z obszernym fragmentem książki (nawet 15% bez przerw od początku książki, by po zakupie wygodnie kontynuować czytanie).

O KSIĄŻCE

Sensownik. Opowieści życiowe.

Zbiór felietonów Hanny Samson publikowanych na łamach magazynu „Sens” to książka dla kobiet, które chcą w końcu żyć własnym życiem.

Zebrane w zbiorze felietony są zapisem poszukiwania przestrzeni wolności i dania sobie prawa do bycia sobą, ale nie poprzez spełnianie oczekiwań innych. To sztuka dokonywania zmian, które nie są łatwe, ale warte zachodu.

O AUTORCE

Hanna Samson – pisarka, psycholożka, trenerka i terapeutka. Zadebiutowała w 1996 roku powieścią "Zimno mi, mamo". Następnie opublikowała szereg książek m.in. "Miłość. Reaktywacja", "Wojna żeńsko-męska i przeciwko światu"; ostatnio wydała powieść "Patyk". Matka dorosłej córki, właścicielka dwóch suk. W Fundacjach Feminoteka i CEL prowadzi grupy terapeutyczne dla kobiet doświadczających przemocy. Od lat związana z magazynem „Sens”.

PRZECZYTAM.PL

  • Klub miłośników dobrej książki.

    Dołącz do osób, które lubią czytać książki. Zdobądź dostęp do naszej biblioteczki z obszernymi fragmentami wyselekcjonowanych książek w wersji elektronicznej.

  • Pobieraj książki w formatach, które Tobie odpowiadają.

    Dopasuj format plików do Twojego urządzenia. Pobieraj w formatach Mobi, Epub lub PDF.

  • Nie przepłacaj za książkę!

    Jeśli obszerny fragment książki Cię zainteresował to podpowiemy gdzie można w internecie najtaniej ją kupić.


Jeśli chcesz dołączyć do klubu miłośników książek i otrzymywać na bieżąco informacje o nowościach w serwisie Przeczytam.pl to wystarczy zapisać się poprzez formularz rejestracyjny! Chcę dołączyć do Przeczytam.pl

Kontakt

Wydawnictwo Zwierciadło Sp. z o.o.
ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa
e-mail: przeczytam@grupazwierciadlo.pl
tel: 022 312 37 40
©2014-2015 Wydawnictwo Zwierciadło Sp. z o.o.