Podaj adres e-mail i pobierz fragment książki!

kobieta mężczyzna

Na podany adres wyślemy w ciągu kilku minut prośbę o potwierdzenie BEZPŁATNEJ subskrypcji darmowych publikacji Przeczytam.pl i Wydawnictwa Zwierciadło, a następnie bezpłatny dostęp do wersji elektronicznej pliku z obszernym fragmentem książki (nawet 15% bez przerw od początku książki, by po zakupie wygodnie kontynuować czytanie).

O KSIĄŻCE

„Stulecie Winnych” Ci, którzy wierzyli

Tom 3. - Ci którzy wierzyli.

Tom trzeci jest zwieńczeniem fascynującej sagi poświęconej rodzinie Winnych z podwarszawskiego Brwinowa. Czytelnicy spotykają bohaterów w przededniu narodzin bliźniaczek, córek Basi – Juli i Urszuli.

O AUTORCE

Ałbena Grabowska

pisarka, matka trójki dzieci, która nie wyobraża sobie życia bez pisania. Lekarz neurolog- epileptolog (obecnie pracuje w Szpitalu Dziecięcym w Dziekanowie Leśnym, pełni także funkcję sekretarza Polskiego Towarzystwa Epileptologii).

Imię Ałbena, oznaczające kwitnącą jabłoń, zawdzięcza swoim bułgarskim korzeniom.
Wydała między innymi powieści Lot nisko nad ziemią, Coraz mniej olśnień oraz książki dla dzieci o Julku i Mai.

Ambasadorka akcji społecznej „Solidarność kobiet ma sens”.

O swoim pisarstwie mówi: „Jest już wystarczająco dużo książek z perfekcyjnymi modelami. Nie chciałam tego powielać. Próbuję przełamać stereotypy literatury kobiecej: jest romans, potem pojawiają się jakieś trudności, ale w końcu udaje się je przezwyciężyć. Mnie nie interesuje takie pisanie. Nawet kiedy kobieta jest szczęśliwa, zawsze ma jakieś wątpliwości. Coś ja uwiera, coś nie gra w relacjach z partnerem czy z dzieckiem. W życiu nie jest tak, że wszystko jest białe albo czarne.”

Gdzie kupić?

Dostępne także


PRZECZYTAM.PL

  • Klub miłośników dobrej książki.

    Dołącz do osób, które lubią czytać książki. Zdobądź dostęp do naszej biblioteczki z obszernymi fragmentami wyselekcjonowanych książek w wersji elektronicznej.

  • Pobieraj książki w formatach, które Tobie odpowiadają.

    Dopasuj format plików do Twojego urządzenia. Pobieraj w formatach Mobi, Epub lub PDF.

  • Nie przepłacaj za książkę!

    Jeśli obszerny fragment książki Cię zainteresował to podpowiemy gdzie można w internecie najtaniej ją kupić.


Jeśli chcesz dołączyć do klubu miłośników książek i otrzymywać na bieżąco informacje o nowościach w serwisie Przeczytam.pl to wystarczy zapisać się poprzez formularz rejestracyjny! Chcę dołączyć do Przeczytam.pl

KSIĘGARNIA

Księgarnia Zwierciadlo.pl poleca:


Kontakt

Wydawnictwo Zwierciadło Sp. z o.o.
ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa
e-mail: przeczytam@grupazwierciadlo.pl
tel: 022 312 37 40
©2014-2015 Wydawnictwo Zwierciadło Sp. z o.o.