Podaj adres e-mail i pobierz fragment książki!

kobieta mężczyzna

Na podany adres wyślemy w ciągu kilku minut prośbę o potwierdzenie BEZPŁATNEJ subskrypcji darmowych publikacji Przeczytam.pl i Wydawnictwa Zwierciadło, a następnie bezpłatny dostęp do wersji elektronicznej pliku z obszernym fragmentem książki (nawet 15% bez przerw od początku książki, by po zakupie wygodnie kontynuować czytanie).

O KSIĄŻCE

Technika Uwalniania

Technika Uwalniania, która wykorzystuje „mechanizm poddania”, to praktyczna metoda usuwania przeszkód i przywiązań. Istnieje naukowy dowód jej skuteczności.

O AUTORZE

David R. Hawkins (1927-2012) – słynny amerykański psychiatra, klinicysta i badacz, uznany wykładowca (Harvard, Oxford i inne). Wraz z noblistą Linusem Paulingiem napisał nowatorska ksiazkę Orthomolecular Psychiatry. Opracował Mapę Poziomów Świadomości. Opublikował kilkadziesiąt książek z czego w Polsce wydano: Siła czy moc, Przekraczanie poziomów świadomości, Przywracanie zdrowia, Oko w oko z jaźnią. Technika uwalniania. Podnoszeniu ludzkiej świadomości poświęcił całe swoje życie.

Gdzie kupić?

Technika Uwalniania

Książkę powinien przeczytać każdy, kto poważnie traktuje własny rozwój. Technika Uwalniania to dar, którego wartość sięga daleko poza słowa.
Książkę poleca Wydawnictwo Virgo.

Kup

Dostępne także


PRZECZYTAM.PL

  • Klub miłośników dobrej książki.

    Dołącz do osób, które lubią czytać książki. Zdobądź dostęp do naszej biblioteczki z obszernymi fragmentami wyselekcjonowanych książek w wersji elektronicznej.

  • Pobieraj książki w formatach, które Tobie odpowiadają.

    Dopasuj format plików do Twojego urządzenia. Pobieraj w formatach Mobi, Epub lub PDF.

  • Nie przepłacaj za książkę!

    Jeśli obszerny fragment książki Cię zainteresował to podpowiemy gdzie można w internecie najtaniej ją kupić.


Jeśli chcesz dołączyć do klubu miłośników książek i otrzymywać na bieżąco informacje o nowościach w serwisie Przeczytam.pl to wystarczy zapisać się poprzez formularz rejestracyjny! Chcę dołączyć do Przeczytam.pl

KSIĘGARNIA

Księgarnia Zwierciadlo.pl poleca:


Kontakt

Wydawnictwo Zwierciadło Sp. z o.o.
ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa
e-mail: przeczytam@grupazwierciadlo.pl
tel: 022 312 37 40
©2014-2015 Wydawnictwo Zwierciadło Sp. z o.o.