Podaj adres e-mail i pobierz fragment książki!

kobieta mężczyzna

Na podany adres wyślemy w ciągu kilku minut prośbę o potwierdzenie BEZPŁATNEJ subskrypcji darmowych publikacji Przeczytam.pl i Wydawnictwa Zwierciadło, a następnie bezpłatny dostęp do wersji elektronicznej pliku z obszernym fragmentem książki (nawet 15% bez przerw od początku książki, by po zakupie wygodnie kontynuować czytanie).

O KSIĄŻCE

Życie to za mało. Notatki o stracie i poszukiwaniu nadziei.

Reportaże, które powstały z niezgody na rzeczywistość

Dorota od lat poszukuje zaginionej córki, która zniknęła w piękny czerwcowy piątek. Ola miała wówczas osiem lat...
Dom Danuty i jej córki Anny pewnej wiosennej nocy zsunął się ze wzgórza, podobnie jak domy innych 25 rodzin w Kłodnem.
Asia ma dwa lata. Matka przyprowadziła ją do domu dziecka na dzień przed wyjazdem do Wielkiej Brytanii, tłumacząc, że nie ma z kim zostawić córki.

O AUTORCE

Iza Michalewicz

Znakomita dziennikarka. Laureatka nagrody Grand Press 2011 za Reportaż Roku Jolanta i ogień (DF). Dwukrotnie nominowana do tej nagrody w latach 2012 i 2013 roku. Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia nominowało ją również, dwukrotnie, do nagrody Melchiorów w kategorii "Inspiracja Roku". W 2014 otrzymała wyróżnienie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za reportaż Zakochaj się w Warszawie (DF). Reporterka "Dużego Formatu . Gazety Wyborczej". Współpracowała z wieloma tytułami prasowymi (m.in. "Polityką", "Przekrojem", "Zwierciadłem"). Była reporterką tygodnika "Newsweek" i magazynu reporterów dziennika "Polska The Times". Współautorka bestsellerowej biografii Violetty Villas - "Villas. Nic przecież nie mam do ukrycia" oraz książki "Powstanie Warszawskie. Rozpoznani".

Iza Michalewicz jest reporterką z krwi i kości. Kiedy słyszy o dobrym temacie, natychmiast zmienia się jej twarz. Oczy z łagodnych stają się czujne, zaczyna mówić głośniej i oddychać szybciej. Prostuje się. Mam wrażenie, że szykuje się do lotu. Jakby jej ciało – żeby jak najszybciej dopaść temat – miało zamienić się w kosmiczną rakietę. Znam wielu reporterów, większość jest w tym zawodzie zakochana, ale mało kto ma tak emocjonalne podejście do tematów. Pod jednym warunkiem: tematy muszą mieć w sobie tajemnicę i być jak z powieści Kafki.
Mariusz Szczygieł

Gdzie kupić?

Dostępne także


PRZECZYTAM.PL

  • Klub miłośników dobrej książki.

    Dołącz do osób, które lubią czytać książki. Zdobądź dostęp do naszej biblioteczki z obszernymi fragmentami wyselekcjonowanych książek w wersji elektronicznej.

  • Pobieraj książki w formatach, które Tobie odpowiadają.

    Dopasuj format plików do Twojego urządzenia. Pobieraj w formatach Mobi, Epub lub PDF.

  • Nie przepłacaj za książkę!

    Jeśli obszerny fragment książki Cię zainteresował to podpowiemy gdzie można w internecie najtaniej ją kupić.


Jeśli chcesz dołączyć do klubu miłośników książek i otrzymywać na bieżąco informacje o nowościach w serwisie Przeczytam.pl to wystarczy zapisać się poprzez formularz rejestracyjny! Chcę dołączyć do Przeczytam.pl

KSIĘGARNIA

Księgarnia Zwierciadlo.pl poleca:


Kontakt

Wydawnictwo Zwierciadło Sp. z o.o.
ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa
e-mail: przeczytam@grupazwierciadlo.pl
tel: 022 312 37 40
©2014-2015 Wydawnictwo Zwierciadło Sp. z o.o.